RSSLinePlus Blogger

Главная » 2014 » Декабрь » 9 » Google побачить з космосу наші обличчя
17:53
Google побачить з космосу наші обличчя

Досі знімки поверхні Землі не особливо точні і не завжди відповідають справжньому стану справ. Практично всі зображення з Google Earth мають підвищену зернистість, що заважає розглядати будь-які об'єкти, а іноді - і зовсім важко зрозуміти, що ж насправді зображено на знімку. Ситуація незабаром повинна істотно зміниться, завдяки новим законодавством Сполучених Штатів Америки.

Завдяки новим законам, такі лідери ринку США, як DigitalGlobe отримали можливість надавати більш точні супутникові зображення для використання їх у комерційних цілях, ніж це було раніше. Їх зможуть застосовувати Microsoft і Google.

Зображення з більш високою роздільною здатністю, як кажуть, дозволять людям навіть впізнавати свої обличчя і знайомих, зафіксовані з космосу. Супутник для їх отримання DigitalGlobe запустив буквально кілька днів тому.

На фотографіях, за словами засновника DigitalGlobe Вальтера Скотта, можна буде побачити, де і який транспортний засіб знаходиться, прочитати написи на асфальті, оцінити, скільки камінів і ванних кімнат є в готелі. Перші точні фотографії з'являться протягом шести місяців, які потрібні уряду США для оцінки можливих негативних наслідків пом'якшення законів.

Найбільшим замовником DigitalGlobe є Національне агентство геопросторової розвідки США, яке працює в тісному співробітництві з державними органами та органами національної безпеки. У число її клієнтів входять Google і Microsoft, компанії з енергетичної та гірничодобувної галузі та інші.

Просмотров: 150