RSSLinePlus Blogger

Главная » 2014 » Август » 10 » Zaktualizowana aplikacja Foursquare jest dostępna dla systemów Android i iOS
17:13
Zaktualizowana aplikacja Foursquare jest dostępna dla systemów Android i iOS

Radykalnie zmienione aplikacja Foursquare, o nowej wersji którego wraz z największą ребрендингом spółka podała w ubiegłym miesiącu, oficjalnie opublikowany w największe sklepy z aplikacjami Apple App Store dla iOS i Google Play dla Android.

Celem zaktualizowanej aplikacji jest wyszukiwanie nowych miejsc, ale funkcja зачекинивания została usunięta z nowej wersji i teraz чекины stanowią odrębne samodzielna aplikacja - Rój, i twórcą tej aplikacji jest, odpowiednio, ta sama firma.

Nowy Foursquare-teraz umożliwia znalezienie rzeczy i miejsca, w oparciu o gustach użytkownika, miejsca, które kochasz, i ludzi, którym ufają najbardziej. W ten sposób nie znajdziesz istnieją przypadkowe opinie obcych ludzi, z którymi nie masz nic wspólnego.

Po uruchomieniu aplikacja poprosi o wybranie was niektóre z ulubionych rzeczy. To może być coś konkretnego lub całkowita. Wtedy możesz zacząć szukać restauracje, kawiarnie, sklepy i inne publiczne instytucje - wynik będzie indywidualnie dla ciebie.

Podobno z czasem aplikacja Foursquare będzie coraz lepiej i lepiej, wiedząc, że ci się podoba, i dlatego to będzie prowadzić was w swoje ulubione miejsca. Pobierz nową wersję Foursquare dla systemów Android i iOS za pomocą моднейших przycisków Трешбокса. Налетайте.

Просмотров: 136