RSSLinePlus Blogger

Главная » 2014 » Сентябрь » 1 » Броневик Knigt XV i wielki pick-up International battery mxt
11:50
Броневик Knigt XV i wielki pick-up International battery mxt

Najbardziej interesujący samochód prezydenckiego tkę - Knight XV. Jest opancerzony pojazdów użytkowych, suv klasy lux, utworzony kanadyjska firma Conquest Vehicles. Zazwyczaj twórcy chronionych maszyn potrzeb cywilnych wersji. Tutaj producent odszedł od nieprzyjemny. Knight XV powstał po tym, jak producenci облагородили pełne armii бронетранспортер Armet Armored Vehicles Gurkha.

Nadwozie auta jest całkowicie pokryty пуленепробиваемой antyrakietowej zagęszczony stalowy pancerz, a grubość specjalnych szyb - 64 mm To pozwala wytrzymać bezpośrednie trafienia z AK-47 i M16. Opony nie boją się przebić. Maszyna wyposażona jest w system samodzielnej tlenu (na wypadek ataku gazowego), kamery termowizyjne, magnetyczny czujnik do wykrywania ładunków wybuchowych, противоминной ochroną dna i pokładzie самописцем - tzw. "czarną skrzynką". Na świecie wyprodukowano około stu takich samochodów.

Nie mniej interesujący i texas gigant - International battery mxt, na którym Wiktor Janukowycz - młodszy "świeci" na mistrzostwach Ukrainy дрифту w 2011 roku. Jest to jeden z największych tego typu na świecie.

Komendant Межигорья Denis Тарахкотелик poinformował Фокусу, że samochodami Knight XV International battery mxt jest obecnie korzysta stołeczna Samoobrona. Zapewnił również, że to od niego wszystkie niezbędne śmieciowych są. Jednak szczegóły tego, kto z Samoobrony wziął auto, mówić nie chciał, jak mówią, to tajemnica państwowa.

Просмотров: 147