RSSLinePlus Blogger

Главная » 2015 » Февраль » 2 » Бездротове зарядний пристрій Vu Car для автомобіля
14:06
Бездротове зарядний пристрій Vu Car для автомобіля

Бездротова зарядка мобільного телефону - штука дуже зручна. Але якщо не складе ніяких труднощів зарядити телефон через дріт будинку, то використання бездротового зарядного пристрою в автомобілі просто необхідно, так як метушня з проводами за кермом може бути дуже небезпечною. Якщо ви дотримуєтеся такої ж точки зору, то зверніть увагу на пристрій Vu від компанії TYLT.

Пристрій являє собою пластиковий тримач для телефону, який кріпиться за допомогою присоски (до вітрового скла, наприклад) або адгезиву. Сам тримач для телефону кріпиться до основи за допомогою шарніра, що неймовірно зручно. Три кріпильні елементи виконані з міцного пластика з покриттям, що запобігає ковзанню; дві бічні кріплення регулюються. У комплекті йде два нижніх кріплення: один суцільний, а другий з отворами, який використовується, коли потрібен доступ до портів.

Бічні кріплення можуть пристосовуватися до розмірів будь-якого сучасного смартфона. Як і будь-бездротове зарядний пристрій, це теж не повністю безпровідне. Вам потрібно підключити його до зарядного порту в автомобілі і просто вставити телефон в утримувач. Ви можете зробити покупку пристрою Vu Car на офіційному сайті TYLT за ціною $79.99. Тримач-зарядка доступний у сірому, зеленому, червоному та синьому кольорах.

Просмотров: 141